DLA BEZPIECZEŃSTWA TWOJEJ FIRMY

BLOG

CRB założycielem grupy FAROSOL 26.05.2017

FaroSol to międzynarodowa grupa brokerska wyspecjalizowana w ubezpieczeniu należności.

Credit Risk Brokers Sp. z o.o. jest jedną z siedmiu firm, założycieli Grupy i wyłącznym przedstawicielem Grupy na Polskę. Pozostałe firmy założycielskie to niezależne firmy brokerskie z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Rosji, które na swoich rynkach funkcjonują w wielu przypadkach od ponad 20 lat. Firmy wyrosły na doradztwie w zakresie ubezpieczenia należności stając się ekspertami w tej dziedzinie.

Grupa chce być postrzegana szerzej niż tylko zakres ubezpieczenia należności, który jest przecież jedynie częścią procesu zarządzania należnościami. Firmy tworzące Grupę oprócz ubezpieczenia należności posiadły ogromne doświadczenie w zakresie faktoringu, prowadzenia usług windykacji i dostarczania raportów handlowych, w tym na rynkach trudnych takich jak Rosja i jej byłe republiki.

Współpraca w ramach międzynarodowej grupy to możliwość zaoferowania Klientowi kompleksowej obsługi centrali i każdej firmy z nią powiązanej. Prowadzenie centralnych negocjacji z uwzględnieniem lokalnych potrzeb Klienta bez względu na kraje, w których zarejestrowane są spółki powiązane.
Grupa FaroSol to gwarancja wieloletniego doświadczenia i najwyższy standard obsługi. To kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania należnościami.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze stroną Grupy.

www.farosol.com

(Visited 992 times, 13 visits today)
powrót