DLA BEZPIECZEŃSTWA TWOJEJ FIRMY

o credit risk brokers

Marcin Różycki

Credit Risk Brokers jest pierwszą prywatną niezależną firmą brokerską w Polsce specjalizującą się w ubezpieczeniu należności i doradcą w zarządzaniu procesami związanymi z ryzykiem handlowym. Właściciele firmy brali udział w tworzeniu rynku ubezpieczeń należności w Polsce, pracując przez kilkanaście lat po stronie ubezpieczycieli należności.

Dzięki ponad 14 letniemu doświadczeniu w zakresie ubezpieczenia należności i zarządzania ryzykiem handlowym skutecznie pomagamy naszym Klientom wybrać produkt ubezpieczeniowy dopasowany do ich indywidualnych potrzeb w najlepszej cenie rynkowej. W imieniu naszych Klientów po rozpoznaniu specyfiki prowadzonej działalności:

  • negocjujemy indywidualne warunki ubezpieczenia z Ubezpieczycielami oferującymi ten typ produktu,
  • przeprowadzamy szkolenia z zakresu wdrażanych rozwiązań ubezpieczeniowych, tak aby Klient mógł w pełni wykorzystać dany produkt,
  • pomagamy w wyborze dodatkowych narzędzi do zarządzania ryzykiem handlowym,
  • doradzamy w zakresie prowadzonej polityki kredytowej w celu poprawy spływu należności.

Zapraszamy do współpracy z nami. Credit Risk Brokers

Paweł Leszczuk – broker ubezpieczeniowy, wykształcenie: wyższe magisterskie, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (Finanse i Bankowość) oraz studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Controlling Finansowy). Od 2001 roku w branży ubezpieczeń należności. Brał udział w tworzeniu i rozwijaniu Oddziału Euler Hermes w Poznaniu na stanowisku Zastępcy Dyrektora Oddziału. Posiada 14 letnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji oraz umiejętności negocjacyjne. Zakres obsługi produktowej: ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, windykacja należności, raporty handlowe oraz credit management. ­­­­ Obecnie Członek Zarządu spółki Credit Risk Brokers Sp. z o.o.

Tomasz Madzio – broker ubezpieczeniowy, wykształcenie: wyższe magisterskie, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Wydział Zarządzania) oraz studia podyplomowe (Ubezpieczenia Gospodarcze). Od 2004 roku w branży ubezpieczeń należności. Brał udział w tworzeniu i rozwijaniu Oddziału Euler Hermes w Poznaniu na stanowisku Regionalnego Managera. Posiada 11 letnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji oraz umiejętności negocjacyjne. Zakres obsługi produktowej: ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, windykacja należności, raporty handlowe oraz credit management. Obecnie Członek Zarządu spółki Credit Risk Brokers Sp. z o.o.

Marcin Różycki – Absolwent Wydziału Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W latach 2004-2015 – pracował w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej Euler Hermes, m.in. jako Specjalista ds. ubezpieczeń finansowych, Manager jednego z zespołów sprzedażowych z siedzibą w Katowicach, a w ostatnim okresie jako Dyrektor Regionu Południowego w Biurze Sprzedaży Brokerskiej, odpowiedzialny wraz ze swoimi współpracownikami za obsługę największych i najbardziej wymagających klientów na obszarze województw: śląskiego, opolskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji oraz negocjowaniu niestandardowych rozwiązań ubezpieczeniowych. Zakres obsługi produktowej: ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, windykacja należności, raporty handlowe oraz credit management.

Blog CRB

Dwie kolejne edycje konferencji pt. „Credit Insurance Conference”

Szanowni Państwo Za nami dwie kolejne edycje konferencji pt. „Credit Insurance Conference” które mieliśmy okazję przygotować i poprowadzić z firmami Grant Thornton i kancelarią PJ Legal w Bydgoszczy w kwietniu br. oraz w czerwcu br. z Grant Thornton w Poznaniu.

czytaj dalej

VI Międzynarodowa Konferencja Grupy Brokerskiej FaroSol

Szanowni Państwo, w dniach 9-11 maja 2018 roku mieliśmy ogromną przyjemność organizować w Poznaniu VI Międzynarodową Konferencję grupy brokerskiej FaroSol. Naszymi gośćmi byli brokerzy ubezpieczeniowi z m.in. Niemiec, Francji, Holandii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Republiki Południowej Afryki, Malezji i Meksyku.

czytaj dalej

CRB założycielem grupy FAROSOL

FaroSol to międzynarodowa grupa brokerska wyspecjalizowana w ubezpieczeniu należności. Credit Risk Brokers Sp. z o.o. jest jedną z siedmiu firm, założycieli Grupy i wyłącznym przedstawicielem Grupy na Polskę. Pozostałe firmy założycielskie to niezależne firmy brokerskie z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Rosji, które na swoich rynkach funkcjonują w wielu przypadkach od ponad 20… View Article

czytaj dalej

Credit Risk Conference edycja pierwsza już za nami

W dniu 23 marca br. Credit Risk Brokers wraz z partnerami kancelarią prawną PJ LEGAL oraz firmą doradczą E&Y zorganizowało pierwszą konferencję, w trakcie której poruszono zagadnienia doubezpieczenia brakujących limitów kredytowych, postępowań sanacyjnych oraz zmian w podatku VAT. Ci z Państwa, którzy posiadają polisę ubezpieczenia należności mają świadomość, że w obecnym czasie równie ważne jak… View Article

czytaj dalej