DLA BEZPIECZEŃSTWA TWOJEJ FIRMY

o credit risk brokers

Marcin Różycki

Credit Risk Brokers jest pierwszą prywatną niezależną firmą brokerską w Polsce specjalizującą się w ubezpieczeniu należności i doradcą w zarządzaniu procesami związanymi z ryzykiem handlowym. Właściciele firmy brali udział w tworzeniu rynku ubezpieczeń należności w Polsce, pracując przez kilkanaście lat po stronie ubezpieczycieli należności.

Dzięki ponad 14 letniemu doświadczeniu w zakresie ubezpieczenia należności i zarządzania ryzykiem handlowym skutecznie pomagamy naszym Klientom wybrać produkt ubezpieczeniowy dopasowany do ich indywidualnych potrzeb w najlepszej cenie rynkowej. W imieniu naszych Klientów po rozpoznaniu specyfiki prowadzonej działalności:

  • negocjujemy indywidualne warunki ubezpieczenia z Ubezpieczycielami oferującymi ten typ produktu,
  • przeprowadzamy szkolenia z zakresu wdrażanych rozwiązań ubezpieczeniowych, tak aby Klient mógł w pełni wykorzystać dany produkt,
  • pomagamy w wyborze dodatkowych narzędzi do zarządzania ryzykiem handlowym,
  • doradzamy w zakresie prowadzonej polityki kredytowej w celu poprawy spływu należności.

Zapraszamy do współpracy z nami. Credit Risk Brokers

Paweł Leszczuk – broker ubezpieczeniowy, wykształcenie: wyższe magisterskie, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (Finanse i Bankowość) oraz studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Controlling Finansowy). Od 2001 roku w branży ubezpieczeń należności. Brał udział w tworzeniu i rozwijaniu Oddziału Euler Hermes w Poznaniu na stanowisku Zastępcy Dyrektora Oddziału. Posiada 14 letnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji oraz umiejętności negocjacyjne. Zakres obsługi produktowej: ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, windykacja należności, raporty handlowe oraz credit management. ­­­­ Obecnie Członek Zarządu spółki Credit Risk Brokers Sp. z o.o.

Tomasz Madzio – broker ubezpieczeniowy, wykształcenie: wyższe magisterskie, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Wydział Zarządzania) oraz studia podyplomowe (Ubezpieczenia Gospodarcze). Od 2004 roku w branży ubezpieczeń należności. Brał udział w tworzeniu i rozwijaniu Oddziału Euler Hermes w Poznaniu na stanowisku Regionalnego Managera. Posiada 11 letnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji oraz umiejętności negocjacyjne. Zakres obsługi produktowej: ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, windykacja należności, raporty handlowe oraz credit management. Obecnie Członek Zarządu spółki Credit Risk Brokers Sp. z o.o.

Marcin Różycki – Absolwent Wydziału Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W latach 2004-2015 – pracował w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej Euler Hermes, m.in. jako Specjalista ds. ubezpieczeń finansowych, Manager jednego z zespołów sprzedażowych z siedzibą w Katowicach, a w ostatnim okresie jako Dyrektor Regionu Południowego w Biurze Sprzedaży Brokerskiej, odpowiedzialny wraz ze swoimi współpracownikami za obsługę największych i najbardziej wymagających klientów na obszarze województw: śląskiego, opolskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów w kanale B2B, budowaniu wieloletnich relacji oraz negocjowaniu niestandardowych rozwiązań ubezpieczeniowych. Zakres obsługi produktowej: ubezpieczenie należności, gwarancje ubezpieczeniowe, windykacja należności, raporty handlowe oraz credit management.

Blog CRB

VI Międzynarodowa Konferencja Grupy Brokerskiej FaroSol

Szanowni Państwo, w dniach 9-11 maja 2018 roku mieliśmy ogromną przyjemność organizować w Poznaniu VI Międzynarodową Konferencję grupy brokerskiej FaroSol. Naszymi gośćmi byli brokerzy ubezpieczeniowi z m.in. Niemiec, Francji, Holandii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Republiki Południowej Afryki, Malezji i Meksyku.

czytaj dalej

CRB założycielem grupy FAROSOL

FaroSol to międzynarodowa grupa brokerska wyspecjalizowana w ubezpieczeniu należności. Credit Risk Brokers Sp. z o.o. jest jedną z siedmiu firm, założycieli Grupy i wyłącznym przedstawicielem Grupy na Polskę. Pozostałe firmy założycielskie to niezależne firmy brokerskie z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Rosji, które na swoich rynkach funkcjonują w wielu przypadkach od ponad 20… View Article

czytaj dalej

Credit Risk Conference edycja pierwsza już za nami

W dniu 23 marca br. Credit Risk Brokers wraz z partnerami kancelarią prawną PJ LEGAL oraz firmą doradczą E&Y zorganizowało pierwszą konferencję, w trakcie której poruszono zagadnienia doubezpieczenia brakujących limitów kredytowych, postępowań sanacyjnych oraz zmian w podatku VAT. Ci z Państwa, którzy posiadają polisę ubezpieczenia należności mają świadomość, że w obecnym czasie równie ważne jak… View Article

czytaj dalej

Faktoring – jakie czasy, takie finansowanie

Kredyt obrotowy a kumulacja ryzyka Finansowanie należności to temat w Polsce popularny od dobrych kilku lat. Dosyć duże zainteresowanie różnymi formami finansowania wynika głównie z wydłużających się terminów płatności i/lub opóźnień w płatnościach praktycznie w większości branż. A jeśli dodatkowo zainteresowana firma zwiększa swoją sprzedaż i szuka nowych rynków zbytu, finansowanie jest wręcz niezbędnym elementem… View Article

czytaj dalej